Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet ez a fehér pötty az...

Mi lehet ez a fehér pötty az aranyhalon (kép)?

Figyelt kérdés

Most vettem először aranyhalat. Az akváriumot bejárattam előtte, csak a halak hiányoztak. Olvastam halas honlapokat, hogy mikre kell figyelni vásárláskor. Az akvárium ahol a halakat tartották tiszta volt, a bolt is rendben volt, a halak nem tűntek betegnek, mindnek szép volt az úszója.

Miután hazahoztam őket, kb 15 perc után tűnt fel, hogy az egyiken van egy fehér pötty. Egyik ismerősöm szerint darakór lesz és beteg a hal. Másik ismerősöm szerint a darakórnál a kezdő pötty nagyobb majd utána jelenik meg a sok kisebb.

A halak viselkedése normálisnak tűnik.


[link]


[link]



2015. ápr. 7. 22:07
 1/4 anonim válasza:
7%

Szia. Figyi szerintem ne parázz!

Nekem is vannak aranyhalaim és rajtuk is van. De még semmi nem történt velük élnek és vidulnak. De valami olyasmit hallottam hogyha kevés fény éri őket akkor kifehérednek. Lehet csak ennyi a bajuk. De ha biztosra akarsz menni vidd el mondjuk állatorvoshoz, az tudja a tutit!😉

2015. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,hogy nem tudok segíteni,csak meg szeretném jegyezni,hogy nagyon aranyos!!! :)
2015. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha normális a halak viselkedése akkor nincs semmi gond, ha nagyon elkezdenek mozogni és sok apró pötty van rajtuk akkor van a darakór.
2015. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:
Nekem kezdődő darakórnak tűnik. De ez sem nagy cucc, veszel egy flakon metilénkéket 150Ft-ért és ennyi a nagy kezelés.
2015. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!