Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legjobb díszhalkeresk...

Balogh Máté12 kérdése:

Melyik a legjobb díszhalkereskedés Budapesten?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rendeltem Brekktől már nem egyszer. Sőt volt, h lebeszélt egy fajról pedig azzal jobban járt volna, illetve egy másik fajból azt javasolta,h inkább ivadékokat vegyek, pedig nagyobb lett volna a haszna, ha kifejlett halat veszek tőle. Bármikor írtam neki, lelkiismeretesen segített. Írhatnál konkrétumot is mert azok nélkül, nem vagy túl meggyőző...
2015. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A jellemző, h a több tenyésztő kelti rossz hírét. Nincs esélyük vele versenyezni. Rajta nincs kényszer, nyomás, h eladja a halait -nem áll benne a pénze- akár olyan helyre is ahol nem tudják a halak igényeit biztosítani. Halas börzét szervez a "kérésünkre", elindult egy könyv projekt is. Nem kis munkát tesz bele az előbb említett két dologba, annak ellenére, h nem sok pénze lesz belőle, szerintem semmi. Tényleg egy nagy köcsög :D
2015. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én nem vagyok se tenyésztő sem szaporító,csak egy bolond hobbysta!Az akvarisztikai bemutató meg a könyv bizony Brekk számlája írható,szó szerint.Úgyanis sem az előadó sem a könyvek nem lettek ki fizetve és most ég a pofája mindenkinek az akvarisztikába mert meg van rólunk a vélemény!Ha segítőkész volt akkor azt csak annak köszönheti a kedves kolléga,hogy Brekk mérlegeli a helyzetet kitől nem ajánlatos pofont kapni,ha pénz szükében van eladná a saját lelkét is!Ha velem nem szarakoda biztos ki tekerném a nyakát!Tessék meg kérdezni tőle,hogyé aggya az Arowanát :D
2015. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!