Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy algaevőharcsa tud élni itt?

Egy algaevőharcsa tud élni itt?

Figyelt kérdés
Egy algaevőharcsa a Tisza-tó ban el lehet engedni kibírja a tavas életet?!

2015. ápr. 13. 23:22
 1/10 anonim válasza:

Nem tudok biztosat mondani, de azt tudom hogy nekem is van és iszonyú szívós állat. Amikor drága édesanyám nem megfelelően mosta le a vizkőoldót az akvárium levegőztetőjéről másnapra az összes halam meghalt :(

Kivéve az algaevő harcsáimat, akik a mai napig élnek vidáman. Szerintem, de csak tippelek, simán megél ott is.

2015. ápr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Trópusi hal, az ősz beálltával elpusztul.
2015. ápr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Berekfürdőn,hévízen,budapesten a városligeti tóban,Egerben az érsekkerti tóban jól fogja magát érezni sőt a V ligetben és hévízen társakra is lel
2015. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A leírt helyek kivétel nélkül meleg vizűek az év egész szakában
2015. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg he megelne sem engedunk el idegen fajt a termeszetben! Ugyanis komoly karokat tud okozni, ha elszaporodik! De nem, az algaevo harcsa nem el meg a Tisza-toban.
2015. ápr. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A városligeti/berekfürdői/érsekkerti tó mesterséges
2015. ápr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom, de nem is neked szolt, hanem a kerdezonek.
2015. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezt a kérdezőnek írtam én is
2015. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Platypus ***** válasza:

Egy háziállat kidobása állatkínzásnak számít, bünteti a törvény. Akkor is, ha termálvizes tóba dobod ki. Egyébként a városligeti tó újabban nem kap termálvizet, a többi fővárosi dísztóval egyetemben.

Ellenben van egy halom akvarista fórum, ahol kábé fél nap alatt lehet gazdát találni egy algaevő harcsának.

2015. ápr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
érdekes, mivel jön bele a meleg víz nem rég láttam, de tényleg jobb lenne ha elajándékoznád valakinek pl itt [link]
2015. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!