Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy pár meggyhasú sügér és...

Egy pár meggyhasú sügér és egy pár kék ramirezi tud békésen élni együtt 90 literen?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. eleve nem is ugyanazok az igényeik.
2013. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

diszhal.info-n néztem utána az igényeiknek, az ottani leírások alapján minden értéket be lehet lőni úgy, hogy mindkettőnek megfeleljen.


Félre ne érts, nem akarok vitatkozni. Én is azért tettem fel a kérdést, mert gyanús volt, mikor az eladó a kereskedésben azt mondta, hogy nagyon jól megférnek egymás mellett. Valahogy nem tudom elképzelni. Keresgéltem neten, de nem igazán találtam rá választ.

2013. aug. 14. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:

jó, diszhal.info.


de általánosságban a meggyhasú a kemény vizet szereti, a ramirezi meg a lágyat.


90 literre amúgy is sok 4, a diszhal.info 90 literre mond 2 sügeret.

2013. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, tegyél mellé Apistogramma Agassizii Double Red-et, ezt lehet és szép hal ez is, nem?

http://www.youtube.com/watch?v=Ge_Oot7xtks

2013. aug. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint a ramirezi mellé apistogrammát, mert azok legalább egy helyről valók
2013. aug. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pendulum92 ***** válasza:
Plush Ployp, az hogy azt írja, hogy 90 literre 2 hal, az nem azt jelenti, hogy csak az lehet az akváriumban, hanem ebből a fajból mehet annyi.
2013. aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Nem. Már egy pár meggyhasúnak is eleve kevés a hely. Sügér témában ne tessék a diszhal.infora hallgatni.
2013. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!