Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elképzelhető hogy az Ancik...

Elképzelhető hogy az Ancik megeszik az akváriumban élő növényeket?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete van Ancim és azt vettem észre, hogy ilyen kis lyukacskák vannak a növények levelein. Az Anci eszi meg?
2010. febr. 20. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem az Anci csak nyalogatja növényt, de nem eszi meg.


Nekem inkább a többi hal eszi.

Nálam konkrétan a Black molly a legnagyobb növényzabáló.

2010. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Amíg kicsi beéri az algával, de később már kell neki adni forrázott salátát,spenótot,uborkát,stb.Igen, némelyik növényt megeheti,főleg ha nem talál kellő mennyiségű növényi eledelt.Az anci első sorban dög és korhadékevő, ezt kell etetéskor szem előtt tartani.Nem elég, csak növényi eredetű kajával etetni.Ha elérte a 8-10 cm nagyságot, akkor már nem elég az amit talál,ettől fogva gondoskodni kell az etetéséről, mert a különben békés hal, elveszi a többi haltól a lehullott ennivalót és ezt elég durván teszi.Ilyenkor veszélyes lehet a kisebb halakra.Én egy tablettával szoktam lekötni a figyelmét etetéskor:D Minden fajta élelemből adni kell neki,szárított,nyers,növényi, állati.
2010. febr. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!