Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 7 hím guppinak egy napra elég...

7 hím guppinak egy napra elég egy kocka fagyasztott eleség?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:

kicsi guppinak nagy kocka igen.

nagy guppinak kis kocka nem.

2015. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fél kocka is lehet, hogy sok, 1 egész kocka az rengeteg.
2015. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az brutálisan sok (amit én láttam az olyan bő 1x1x1 centis volt). Valahol azt olvastam hogy ezeknek az apró halaknak kb akkora a gyomruk mint a szemük... ehhez lehet viszonyítani :).
2015. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Átlag 3 gramm egy kocka, amiből 1 gramm folyadék jön le. (100 gramm/30 kocka)


A guppi súlyát nem tudom, 3 kék neonhal az 2 gramm (mértem) relative 7 kicsi guppinak oda adnád húsban számítva 2 neonhal mennyiségű kaját, ez brutálisan sok.

2015. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a guppik nem kicsik, hanem felnőttek, ha ez változtat valamit... viszont ez azt jelenti, hogyha egy fél kocka kell, akkor elég sok ideig elég lesz (mellette kapnak lemezest, zöldségeket is)
2015. ápr. 21. 20:22
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
Ezt nagyon könnyen eldöntheted, ha maradék nélkül megeszik akkor elég, ha meghagyják akkor sok. Én úgy gondolom a fél kocka elég egy napra 7 hímnek, amelyik éhes marad az eszik algát, másnapig ez így bőven elég. A tápokat is úgy adagold, hogy maradék nélkül elfogyjon. Ne feledd ők eszegetik az algát is, nem éheznek akkor sem ha kihagysz egy napot. Rá kell szánni az időt és egyszer meg kell figyelni, hogy miből mennyi elég, utána már rutinból adhatod.
2015. ápr. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy negyed kocka is elég lesz bőven, lehet még kevesebb. Annyit adj amit 1 perc alatt megesznek.
2015. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze igen bőven,sőt kétnaponta 2 nagy kocka is igy nem hiznak el.
2015. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!