Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdő akvarista vagyok,...

Kezdő akvarista vagyok, milyen halakat, akváriumot javasoltok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 13:33
 1/4 anonim válasza:
0%
50literes.Bàrmilyen sügér jó lehet.Igénytelenek.
2015. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy 54l-es akváriummal kezdtem, guppik és plattik voltak benne leginkább, de mehet még bele 1-2 páncélosharcsa és 1 algaevő is.
2015. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Platti, hím guppy. Ezek tökélesek kezdésnek, szépek, színesek, aktívak.
2015. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom mindig, hogy el kell menni egy kisállat kereskedésbe, nézegetni kell a halakat, fotós mobil, utána otthon ki lehet keresni az igényeiket, venni nem szabad semmit. Érdemes több halat nézni amelyik tetszik, majd eldönteni tudod-e biztosítani számára a feltételeket, ebben segít sokat az inernet.


Szerintem te döntsd el, hogy mi tetszik neked, a többit utána ki lehet okoskodni.


Egyet nem szabad, a kereskedőre hallgatni, az eladóknak van kereskedelmi végzettsége, tudják a halak nevét, és a tároló helyét ahol az üzletben van, de ennyiből ki is merül az akvarisztikai tudás.

2015. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!