Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meghízott a bettám, mit tegyek?

Meghízott a bettám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Le lehet "fogyasztani" ? :D Hány szem kaját kell neki adni 1 nap?
2010. febr. 22. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
van külön Light kutyakaja, ami segít, és vidd el minden nap jó nagy sétára- nekem bevált
2010. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

vidd el a halat sétálni..:D

meg etesd kuya kajával:D

am szerintem ne adj neki annyit enni;)

2010. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak a Betta az a Sziámi harcoshal:D
2010. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1. vok-azt hittem egy kutyanévXD-különben van harcoshalam
2010. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hogy hány szem... 5perc alatt amennyit mefgeszik.A leg lightosabb kaja a vizibolha.Most etess azzal IS(többször bolhával,és maradékba mással napi1x)!
2010. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem élőkaját szoktam neki adni, hanem ezt a sárga csomagos cuccot. direkt bettáknak van. 5 perc alatt az egész zacskót megenné :D
2010. febr. 22. 22:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
1-2 napig ne adj neki kaját 3. nap meg csak kicsit
2010. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És van rá remény, hogy így le fog fogyni? Nem szeretném sem éheztetni, sem pedig azt, hogy a "kövérség" miatt pusztuljon el.
2010. febr. 23. 10:44
 9/13 Salx Narval ***** válasza:
Egy kicsit változatosabban kellene etetni és nem csak szárított kajával.Jó minőségű fagyasztott élelmiszert is adj neki( kedvence a szúnyoglárva) Minden másnap adj neki enni egy hónapig és lehetőleg napi két alkalommal, de csak keveset.Kevesebbet mint eddig.Csepegtess az ennivalóra S- fishtamint. Ha lejárt az egy hónap, utána visszatérhetsz a napi etetésre, de maradjon a kétszeri alkalom és az adagod a hal állapotához igazítsd. Hetente nem árt tartani egy-egy koplaló napot.Nem tudom miben tartod, de, ha kicsi a hely, akkor egy kicsivel nagyobb akvárium sem ártana.Ja és vidd el sétálni:D
2010. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi :DD

30 literes aksiban van, szépen úszkálgat is, talán ezzel nincs gond. köszi a tanácsokat, megpróbálom a minden másnapi etetést. szegény most olyan, mintha lenyelt volna egy kis golyót! :)))

2010. febr. 23. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!