Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üdv! Egy 112 L akváriumba,...

Üdv! Egy 112 L akváriumba, mondana vki - valami bevált "jó" kis halat!? Most van benne 11 db neon + 6 db ékfoltos razbóra . Szeretnék még vmi halat, de 1 újabb "csapat" félek már sok lenne .

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 15:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Milyen a szűrés? Mert ez azért elég meghatározó dolog létszám szempontjából. Egyébként én még néhány ékfoltos razbórát ajánlok, hatan még túl kevesen vannak.
2015. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen , igen , a kérdésem elsőre sokkal hosszabb volt , de nem engedte a gép .. szal úgy folytattam volna , hogy /és/vagy a razbórák számát emeljem esetleg ?? csak akkor megint a hal db szám nő -ami jelenleg 17 .. plussz nincs új halam (: ( a szűrés nem rossz - van 1 belső JBL sarok , a másik sarokban 1 biológiai , és egy külső most nem jut eszembe a neve
2015. máj. 17. 16:01
 3/27 A kérdező kommentje:
tehát az egyik "csapatot " kéne lecserélnem gondolom .. csak fogalmam nincs mire .. merre induljak ? vagy még esetleg tényleg emelhető a razbórák száma ? marad elég helyük ?
2015. máj. 17. 16:05
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 3 külön szűrőd van, akkor még két razbóra mehet, meg mondjuk egy pár kakadu törpesügér, de több semmiképp sem.
2015. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

igen , egy hydor vödrös külsőszűrő van még . + heti 20-30% os vízcsere .. sügér ?? hát azt nem merném megkockáztatni .. szép látványos hal , az kétségtelen - de nem agresszív ? ja azt elfelejtettem , hogy garnik is vannak kb 15-20 db , de a neonokkal , razbórákkal semmi baj .mondjuk az is vonzó , hogy abból elég csak kettő ? nincs még valami hasonló fajta , amiket belehetne tenni ezekhez, és csak ilyen 2 db -os ? v akkor , ha nem megy beáldozom valamelyik csapatot végső soron .. az az igazság hogy kicsit unom őket , kéne vmi látványosabb , de békés hal !? ezeket még a régi 54 L -ből hoztam át , decemberben . 6-6 db -ot - annyi hogy a neonokhoz tettem még -így alakult ki a 11-6 + ugye a garnik . azóta eltelt félév lényegében és vhogy .. unalmassá vált ..

köszönöm a válaszokat !

2015. máj. 17. 22:33
 6/27 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg egy szép betta?
2015. máj. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
guppyk?
2015. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
betta mehet ?? szted ? na ennek utánna nézek .. azt hittem az agresszív .. mondjuk az jó lenne , ha lehet 1 példányt is .. de azért jobb szeretnék vmi olyat ami 2-3 fős .. na még nézelődök ..
2015. máj. 19. 10:31
 9/27 A kérdező kommentje:
guppyk az nem köszi .. az volt már még a razbórák előtt ..
2015. máj. 19. 10:32
 10/27 Salx Narval ***** válasza:
A betták csak egymást csesztetik, amúgy elég félénk halak, pont ide való. Sajna 1-nél többet nem tehetsz bele, még a lányokból sem tanácsos.
2015. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!