Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudom a vízből kiirtani...

Hogyan tudom a vízből kiirtani a férgeket, úgy hogy a vízicsigáknak ne ártsak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiszeded a talajt és átmosod forró vízzel?
2015. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt valaki akinek ilyen gondja volt, neki adtam egy tippet, úgy tudom bevált.


1, gyűjtsd össze a csigákat, mondjuk így: [link]


2 Tedd a csigákat egy megfelelő méretű edénybe a szűrő kíséretében.

3. van olyan teaszűrő ami nagyon apró, szinte csak a viz megy át rajta, a leszűrt minél több akváriumvíz mehet a csigákra.

4 jöhet az irtás, kutyáknál használt féregtelenítő ha sok növény van, és félsz, hogy növényen maradhat féreg, jó sokszor átöblíteni mindent.

Növények nélkül mehet ecet, meleg víz, konyhasó, drasztikusabb a hipó, hipó csak utolsó esetben, a talajt nagyon át kell mosni.

2015. máj. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja kimaradt, előtte a szűrőt kimosni akvárium vízben, a szűrőanyagot átnézni, majd harisnya rá.


Esetleg lízingelj egy halat ami megeszi őket, ha végzett vissza viszed, ezt előre egyezteted a kereskedővel, valamennyivel kevesebbért vissza veszi, a különbözet az irtás ára, ne csík legyen, hatásos, de a csigákat is megeszi.

2015. máj. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!