Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szarul van a sziámi harcosom....

Szarul van a sziámi harcosom. Olyan furán mozog, de külsőre nem látok rajta semmi sérülést/elváltozást. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam, hogy túlette magát, vagy nem jó a kaja amit vettem. Lemezes betta tápja van, tegnap vettem vörös szúnyoglárvát is. Tegnap este és ma reggel azt kapott, ma este lemezest akartam neki adni, de mivel úgy látom nincs jól, inkább kihagynám a vacsorát.

Nehézkes a mozgása, a víz tetején van, és mintha oldalra akarna fordulni. Az uszonyai meg mintha kicsit össze lennének állva.

Mi lehet ez? Egyszer már csinált hasonlót, az idekerülése után 3 nappal,akkor csináltam egy 30%-os vízcserét, meg metilénkékes kúrát, azt hétvégén takarítottam ki.


2015. máj. 21. 20:28
 1/2 Dioxyde ***** válasza:
metilénkék minek kellett?Mekkora akváriumban van milyen szűréssel?
2015. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Helyre jött, már a régi. Úgy látszik tényleg a kajával lehetett baj.
2015. máj. 22. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!