Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szellem késhal mellé mit vagy...

Szellem késhal mellé mit vagy miket ajanlotok?

Figyelt kérdés
Az akvárium 400 liter és eddig kb egy olyan 15 centis késhal van benne meg egy háton úszó harcsa csak ők a nap nagyrészében bujkálnak és valami aktívabbakat is szeretnék!
2015. jún. 18. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
kék akara,vöröstorkú sügér,zebrasügér,vitorláshal,meggyhasú sügér,kazuárfejű sügér,bíborsügér,valamilyen kisebb testű csukasügér,astatotilapia aeneocolor és még van pár faj melyek közül válogathatsz
2015. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jún. 18. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Illene szintén Dél-Amerikai halat választanod, ilyen kazuár, bíbor nagyon nem illik mellé... Eleve lágyabb vizet igényel. Nézz szét díszhal.infon ott írják az igényeit a halaknak. Akarák, geok jók lehetnek melléjük.
2015. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5-6 cápamárna nem lenne megfelelő? A sügerek, nem az én világom.
2015. jún. 19. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább 2-3, tudom ,h csapathal de hatalmasra nőnek. Én nem tartanám őket 2 méternél rövidebb akváriumba.
2015. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az akvarium pont 200x50x40 cm tehat igy is csak 2-3 a maximum?Vagy esetleg Botiak? Az is csapathal.
2015. jún. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!