Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gőtét másik állattal? Fojtköv

Gőtét másik állattal? Fojtköv

Figyelt kérdés

Mondjuk karmos békával vagy más vizi gyíkfajal ill ijesmivel

Mer hallal rákkal tudom hogy nem lehet

De akkor mással se nagyon?



2015. jún. 22. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ajánlott olvasmány: [link]


Szóval leginkább semmivel. Ha nem is próbálják meg kinyírni egymást, már a jelenlétük is stresszt okoz.

Karmos békával pl. még a hőigényük is más.

2015. jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Vannak próbálkozások, de ritkán járnak sikerrel. Jó volna tudni mekkora a terráriumod, milyen a szűrésed, növényzeted, milyen arányú a víz és a száraz rész elosztása, milyen és mennyi állatod van jelenleg. A karmos békát alapból kizárnám, túl nagy félne tőle a gőte, a törpét viszont megenné hacsak nem felnőtt példányt szereznél. A rákokkal hasonló a helyzet a kicsiket elkapná, a nagyok őt kapnák el. Kellően nagy és jól szűrt vízben a törpe pézsmateknőc szóba jöhetne de ott viszont a víz hőmérsékletének 26-foknak kellene lenni, ez hosszú távon szerintem sok a gőtéknek. A nagyobb páncélos harcsákkal és algázókkal szerintem nem lenne gond, talán a nagyobb pl almacsigákkal, kagylókkal sem. Semmire nem biztatlak, csak ötletelek.:D Legjobbnak viszont élő planktont tartom ebből ehet kedvére és mard is belőlük valószínűleg.
2015. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És axolotlal lehet összerakni őket?
2015. jún. 22. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl a tűzhasú unka + tűzhasű gőte kombót láttam a vízóraaknában haveromék telkén és fél évig volt ott az unka, de a gőték egy év mulv is ott voltak.

Nem tudom, hogy a béka hova tűnt, lehet hogy csak elköltözött. Nem hiszem hogy a gőték megették.

2015. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dioxyde ***** válasza:
Axolotlal sem mert az elég nagyra nő és keresztbe lenyeli a gőtét.
2015. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!