Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akvárium és a halak költözé...

Kari ka kérdése:

Az akvárium és a halak költözése? .

Figyelt kérdés
Nemsokára elfogunk költözni és szeretném kérdezni hogy hogyan költöztessem a halaimat, és miben.

#Halak költözése
2015. jún. 29. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj be egy díszhal boltba és kérdezd meg lehet e vásárolni tőlük zacskót. Egyszer kértem 6 db-ot, az előre le volt vágva. De úgy is jó, 10 centis halakat bele tudtam csomagolni. Egy zacskóba ment 4 hal.


Vagy ha van pénzed egy műanyag hordóra, amit kertészeti-, pl Hermes boltokban kapsz, abban az egész akváriumot át lehet szállítani, vízzel együtt.


Másik verzió. 100Ft-os boltokban körül lehetne nézni, hogy van e zárható fedelű vödör. Az is elég jó, abban egy 60 centis murénát szállítottam egyszer.

2015. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3-4 cm-es halakat én vagy mélyhűtőzacskóban szoktam szállítani, de nejlonnal lefedett befőttesüveg vagy műanyag palack is megfelel.

+ átviszel kb. 50% használt vizet

2015. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen a válaszokat! :D
2015. jún. 30. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!