Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a kúpos csigáktól?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kifőztem a maláj tornyos csigáimat,mert még a sera sneckopur sem bírt el velük.Ha 1 db marad onnantol kezdődik minden elölröl.Én ugy tudtam megszabadulni tőlük,hogy kifőztem mindent amit lehetett,amit nem arrol szép,aprólékos munkával leszedtem a csigákat és a petéket.A talajt sajnos,ha jol emlékszem végül ki kellett dobni,mert annyi csiga volt benne,hogy nem bírtam kiválogatni mind.nem szaad benne gahyni mert berohad,és meghalnak a halak a bomlásterméktől.Vagy botiát vegyél.

[link]

2010. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy díszcsík csigaevő halat, az megeszi mindet.
2010. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A botiához (nagy) akvárium is kell. Kis akváriumba a csigaevő csiga jobb megoldás lehet.

[link]

2010. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A csigaevő csigáról azt hallottam, hogy nem túl aktívak csigaevés ügyében.:)

Én az akvárium falához nyomtam őket, a halak meg köszönték szépen, mind megették.

2010. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!