Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire számít ilyen esetben...

Mennyire számít ilyen esetben az akvárium szélessége?

Figyelt kérdés

Kaptam ajándékba egy 112 literes akváriumot (35 cm széles, 80 cm hosszú és 40 cm magas). Ebből költöznének át 5 db foltos páncélosharcsa, illetve szeretnék melléjük fekete tetrákat és még egy fajta potylazacot, ami kicsit színesebb.

Úgy kaptam az akváriumot, hogy van benne 3d háttér. Ilyen szikla imitáció. Hungarocel be van kenve valami szürke anyaggal és különböző méretű, alakú "sziklákat" adnak így ki.

Ha benne hagyom és elé ültetem a növényeket, akkor sacc/kb marad az akvárium szélességéből 22-25 cm.

Az nagyon kevés ezeknek a halaknak a fent említett hosszúság és magasság mellett ?


2015. júl. 9. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem belefér 5-6 cm-es halakról van szó. Az már jó, ha kb 4-5 szerese megvan az akvárium szélessége a halak hosszának.
2015. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó lesz. De én a helyedben megpróbálnám eltávolítani azt a hátteret.
2015. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma már egyre kevesebben háttereznek az akvarisztikában, szerintem ennek régebben volt nagy hagyománya. Ilyen keskeny akiba szerintem sem kellene a háttér, nem annyira a halak miatt, hanem mert nem ésszerű....
2015. júl. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!