Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az akváriumokról?

Figyelt kérdés

Nekem elég szomorú, hogy elkészítenek ilyeneket...

És még ezek még csak nem is a legrosszabbak...


https://www.youtube.com/watch?v=EklJggOH4wI



2015. júl. 12. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amíg a halaknak megfelelő méretű az akvárium jó.Ízlés kérdése.A halaknak meg van benne ami kell nagy élettér tiszta víz(amennyiben figyelnek hogy ne oldódjanak a dekorok...)és ingerekben gazdag környezet.
2015. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem marha jól néznek ki, főleg az ott a biliárdszobában. Ha sok pénzem lenne én is hasonló dizájnt akarnék.
2015. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 NoHead Dog ***** válasza:

A halakat annyira érdekli, hogy milyen a dekoráció, mint tavalyi naptáron a légyszar... Élettér, táplálék megvan, a halat más nem érdekli. Nincs az akvárium milyenségével szemben semmilyen ellenvetése. Amíg kényelmesen, neki megfelelően élhet, addig no problem.

Ha megfigyeled, mindegyik akva valamilyen étterembe, üzlethelységbe készült. Hatalmasat lendíthet a bolton, és nem mellesleg nagyon dizájnos. Már csak az akvárium bevonzza az embereket, ha híre megy.

Ha lenne pénzem, csináltatnék hasonlót.

2015. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dioxyde ***** válasza:
Vannak ilyenek,de megfelelő méretű jó szűrésűek ezek,szal halak nem szenvednek benne,nekem se jönnek be az ilyen dolgok de hát ízlés kérdése.
2015. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jah. Csak, ha kicsit is utánanéz az ember, akkor rájön, hogy szegényes dekoráció ide vagy oda, ezeknek a halaknak rohadtul nem a megfelelő méretűek ezek az akváriumok. Sőt, ha lehet hinni az internetnek, jó részük bele is halt a kalandba.


Itt hagyom nektek az a videót, amin egy 30 literes, TV-ből átalakított akváriumot adnak át egy kölöknek: [link] Édesvízi, talán hamarabb észreveszitek mi a gubanc vele.

2015. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A cápák azért szerintem elég szűkösen voltak...
2015. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

itt nem a dekoráció a legnagyobb probléma....

sokkal nagyobb gond, hogy nem hagyják érni a vizet, hanem belebasznak vegyszereket és kész...

meg már láttam pár elég érdekes összeválogatást...


https://www.youtube.com/watch?v=b6oodEzixvQ

2015. júl. 12. 13:17
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
Engem mindig lenyűgöztek a tengeri akváriumok, még a szerényebbek is. Ezek a giccses műanyag reklámakváriumok szerintem undorítóak és bizony a körülmények sem mindig jók mint láthattuk. Azért megnézném az éves nagytakarításkor, hány hal megy a kukába. Gondolom nem számít ekkorra már úgy is megunták őket, jöhetnek az új halak és az új dekoráció. Én csak azt nem értem ha már ennyi pénzük van akkor miért nem csináltatnak egy normális akváriumot, ha pedig az nem tetszik, akkor miért nem műanyag halakkal játszanak, az illik a műkorallhoz. Belőlem mindenképp ellenérzést vált ki,sajnos azzal is tisztában vagyok, hogy az emberek többségének tetszenek, ez ellen nincs mit tenni.
2015. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezeknek a reality müsoroknak nem kell mindent elhinni, azt hiszem a mega akváriumokba volt, hogy vissza hívták őket karbantartani, egy éterem akváriumához, egy pöce colt az egész, nem látszott a gumi korallokból semmi sem, egy algás, barna valami volt az egész.


Az autókereskedőkben minden autóra van vevő, a műsor végén Mike Brewer közli , hogy menyi fontot kerestek az autón, a háttérben meg mosolyogva pózol a lenyúlt új tulajdonos.


Richard Rawlings meg az amcsi benzinfalókban egy rakás már korábban eladott autót visz a Barrett Jackson aukcióra, mondván, hogy vissza vásárolta a tulajoktól.


Az Akvárium extrákkal egyik részében építettek egy édesvízi diszkoszhalas akvát, ecsetelték, hogy mennyire gondozásmentes. A substratum teljes egészében táplálja a növényeket, a talajból, nem is kell folyékony táppal tápozni csak ha kiürült a talaj, a növények meg teljesen tisztán tartják az akváriumot, hozzá sem kell nyúlni szinte. Megnézném azt az akváriumot bármekkora is, aminél nem kell tisztítani az üveget, a talaj tud pótolni minden megfelelő menyiségben, arányban ahhoz, ami a vízben keletkezett.


A raktárvadászok, konténervadászok, licitvadászok árai meg hajmeresztőek még a kopasznak is.


Nézem ezeket a műsorokat mert érdekesek, de egy szót sem hiszek el belőlük, megrendezett kamu az egész, mint minden reality műsor.


Talán a garázs varázs sikerült a legrosszabbul, ott minden adásban kerek 3 hétre elviszik a tulaj lepukkant kocsiját, amit persze a tulaj soha nem keres, minden tulajjal forgatnak egy áll riportot amiben faggatják a kocsiáról, amit persze a riport után nem keres otthon. A végén átadják az autót, erre a tulaj persze meglepődik, nem tudott semmit ugye az egészről. 3 hét van egy autó rendberakására, minden autó az átadás előtt 1 órával készül el, és előtte nap még darabokban volt, kilátástalan volt az átadása.

2015. júl. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szintén nem tartozik a témához, de talán az amcsi benzinfalókban igazolták legjobban, hogy ezeknek a műsoroknak soha nem lehet hinni. Volt egy rész amiben Pontiac-ot építettek, knight rider stílusban, 100.000 dollár volt a tét, ha időre elkészül ennyit nyer Richard Rawlings, 30 pm hiányzott a bukáshoz, majdnem lekésett az átadásról, viszont! felvettek egy jelenetet menet közben, aminek a felvétele kb 1 nap, Rawlings elalszik az autóban, és egy jelenetbe csöppen, aminek a szereplői a műhelyben dolgozók. Tehát az átadást 30 másodperc híján lekési, de megállni út közben filmet forgatni nem gond.
2015. júl. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!