Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudom megnézni Sea world...

Hol tudom megnézni Sea world kardszárnyú delfin támadás videót?

Figyelt kérdés
A youtubon nincs a google-ba beírtam ott sincs sehol
2010. márc. 4. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

...nyilván nem véletlenül nem lehet megtalálni.

Biztos, hogy készült video, de szerintem letiltották a közzétételét, elég nagy kegyeletsértés lenne ha a fél világ azt bámulná, hogy ölte meg Tilly szegény Dawn-t. Egyébként meg el lehet képzelni. Szerintem ha valaki közzé is tette a neten, azt hivatalosan úgysem találod meg.

2010. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát én láttam..:D annyi hogy levitte a mélybe a gondozóját és megfulladt, de csak játszani akart.
2010. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de hol láttad?
2010. márc. 24. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Rengeteg orca támadásos video van youtube-on, de ez nincs köztük. Tudtommal. Egyébként Tilly sajnos nem csak játszani akart. Nagyon tapasztalt és okos állat, tudja jól, hol vannak a határok. Egyébként ez már a harmadik gyilkossága, és a jó ég tudja hány gyilkossági "kísérlete" volt. És nem ő hibáztatható érte...

2010. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Pedig fenn van youtube-on : http://www.youtube.com/watch?v=qz_SHumjgPQ 1:35- től lehet látni
2010. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem az a támadás.. Ami 1.35-nél látható, egy korábbi, nem halálos támadása Tillikumnak.
2010. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ez a videó egy egy "természet" filmben is benne van A tenger óriásai.
2011. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az álat nem hülye és nem véletlen halt meg már 3 ember mellette.Rá akarják fogni sokmindenre hogy az állat nem bántotta volna az ember csak játszott,hát szerintem nem így van.Alapba nem szabad elfelejteni hogy egy vadállatrol van szó.Nem egyszer fordultak ember ellen olyanok is akik gyerekkoruktol emberhez voltak szokva.Sajnsálom hogy be vannak zárva és a szabadban lenne a helyük,de nem kell annyira védeni őket.A sea world is azt nyilatkozta anno hogy a nő belleeesett a menedncébe és megfulladt.Valoszinüsitem hogy aki több mint 10 éve dolgozik ilyen helyen tud uszni.Amúgy sok szemtanu volt rá hogy elkapta az orka és behuzta a vizbe és még dobálta is majd megfulllasztotta a nőt,valoszinü ösztönösen cselekedett, a zsákmányával is játszik elöbb.
2011. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem nagyon hallani arról hogy egy szabad orca emberre támadt volna.. Sajnos a fogság teszi ezt velük
2016. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!