Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A delfin sós vízben és vagy...

A delfin sós vízben és vagy édesben?

Figyelt kérdés

anya szerint édesben dehát a tengerek meg sósak és akkor innentől nemértem..

meg a H2o-ban is amikor delfinekkel úsznak akkor nyitott szemmel úsznak a lányok a sós víz meg ugye kimarná a szemüket tehát édes vízben vannak de a tengerek meg sósak:/


2010. aug. 6. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vannak édes vízi delfinek is. Pl. az Ázsiában élő rózsaszín delfin, az folyókban él. A normál szürke delfin az ugye tengeri. Két helyen is megélnek.
2010. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A delfineknek kb. 50 fajuk van!!!

Hét családot alkotnak: a tengerekben élő delfineket három családba soroljuk (delfinfélék, narválfélék és a disznódelfinek), az édesvízi folyamidelfinek (Platanistoidea) öregcsaládjába pedig további négy delfincsalád tartozik.

2010. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
53%

Szia!

A delfinek a sós vizekben élnek.

Amúgy a H2O csak egy sorozat , ne vedd komolyan nincs sok valóság alapja e-téren.

2010. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat

amugy tudom hogy a H2o-nak nincs sok valóság alapja sőtxD de azért az igaz hogy úsznak és hogy delfinekkel és nyitott szemmel.. csak így birtam magam jól kifejezni hogy mire is gondolok..:)

2010. aug. 6. 11:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Én speciel tudok nyitott szemmel a tengerbe úszni és nem lesz bajom tőle:D
2010. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy delfin vagyok?XD
2010. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem is marja:O?
2010. aug. 6. 12:39
 8/13 anonim ***** válasza:

A sós víz nem marja a szemet, mert gyk. majdnem ugyan olyan az összetétele, mint a könnynek!


Amúgy elkezdhetnél nyelvtankönyvet forgatni az iskolaszünetben, mert az első két mondatod elgondolkodtató....

2010. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Erre még nem is gondoltam.. na mindegy

amúgy tudod hogy elég hülyén írtam csak gyorsan szoktam írni és siettem amúgy nyelvtanból ötös vagyok:)

2010. aug. 7. 21:43
 10/13 Doruss ***** válasza:
A legtöbb delfin tengeri, de vannak édesvízi fajok is, és am elvileg a H2Oban azért tudják csak kinyitni a szemüket mert sellők és ezért megy nekik.
2010. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!