Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 72 literes akváriumba milyen...

Kokuszlevi kérdése:

72 literes akváriumba milyen halakat rakjak? Panda pancelos harcsa az amit biztosan szeretnék bele, pontosan 5 darabot. És még mit?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A páncéloshariból minimum hatot tarts. A többi hal fajtája és mennyisége pedig attól függ, hogy milyen feltételeket tudsz biztosítani. A páncélosok az aljzaton vannak, én is imádom őket. Mehetne még bele néhány platti és guppi, mert azok középen vagy fenn úsznak és egy anci algázni. De előtte olvass utána hogyan kell beindítani egy akváriumot, mert az örömből hamar szomorúság lehet. (persze ha még nem tetted meg) Sok sikert!
2015. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hasznos volt, az akvárium " beinditasat " úgymond már megtanultam :D köszönöm
2015. júl. 16. 07:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ancit 72 literbe én nem tennék egyáltalán, a páncélos harcsák mellé amúgy sem jó ötlet, éjszakai állat, egész este cseszteti a páncélosokat, alga szempontjából semmit sem ér, pár algafajt eszik 6 hónapos koráig, utána egyiket sem.


Danió sem rossz, mehetne 6 db, abból van fátyolos úszós is, nem minden bolt tart, nálunk is ritka, de szokott lenni.

Van egy videóm amin beúszik egy fehér az úszótérbe: https://www.youtube.com/watch?v=K7oVQ5OwgwQ


Nem a kerekebb tetra, annak nagyobb akva kell.

2015. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!