Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a baja a bettámnak? Sürgős!

Mi a baja a bettámnak? Sürgős!

Figyelt kérdés
1 perce vettem észre, hogy a bettám állandóan az akvárium alján fekszik, ha úszkál olyan mint ha a féloldala le lenne bénulva! Mi lehet a baja! Kérlek segítsetek, ő a kedvencem!!
2010. márc. 5. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában ilyenkor haldoklanak a halak.
2010. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tom mi baja van, de nagy esély van arra h kis idő múlva elpusztul
2010. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan választ is kaphatok ami talán megoldást is tartalmaz? Amúgy most vettem észre hogy valamilyen barnás váladék van az aksi bal oldalára tapadva. Teljes vízcserét már csináltam, de nagyon félek hogy ez nem megoldás! Kérlek segítsetek! Mi lehet a baj?
2010. márc. 5. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, h. megfázott?
2010. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az úszóhólyagjával lehet gond... NEm akarlak elkeseríteni, de ez nem túl jó hír. Az enyémnek is ez volt a baja de élt még vele egy hónapot kb...Mondanám h állatorvos, de sajnos halaknál ez sokszor kivitelezhetetlen. Vehetsz neki vitaminokat a vizébe, meg finom ételeket, de sajnos ha úszóhólyag akkor nem sokat tehetsz érte:S sajnálom
2010. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ettől féltem! A vízcsere óta már feljön levegőért, de utána újra lemerül! Az a barnás "váladék"mi lehet? (Olyan mintha alga lenne)Lehet hogy attól lett beteg? Ha bár teljes vízcserét csináltam, nem jött le teljesen az akváriumról!
2010. márc. 5. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:

19:59es vagyok.

Nem hiszem hogy attól lehet baja, az valószínű vagy alga, vagy a megmaradt haltáp rakódott le.

2010. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először is vedd külön a többitől hátha mfertőzésről van szó. Majd nézz utánna a neten mmijen betegségről lehet szó . Lehet hogy még meg tudod menteni. Én már megmentettem egyszer a bettámat
2010. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!