Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebben mi kerül 18 ezer forintba?

Ebben mi kerül 18 ezer forintba?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsiságból ránéztem mennyien hirdetnek bettát pl. De ez a 18 ezer forint kicsit meglepett. Akvarisztika üzletekben is lehet ennél szebbet 2-3 ezerért kapni. Azért ez nem egy ritka szín.


És akkor a leírásban: kedvező áron.


Ennek bedől valaki?



2015. júl. 21. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki bedől neki azt nem sajnálom. Szép darab, de ez azért vicces. Gondolta hátha van egy balek...
2015. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elírta egy 0-val, csak nem ellenőrizte. Elég gyakran megesik.
2015. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát elég szottyos. 18 ezeré már lehetne szép is.
2015. júl. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Szerintem is 1800 Ft-akart ez lenni.:D És még csak nem is az eredetileg kitenyésztett színváltozat. A "mustárgáz" betta zöld testű, sárga uszonyú zöld szegéllyel. Mindennek ellenére szép halacska 1800 Ft nem sok érte így sem.
2015. júl. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Dioxyde ***** válasza:

Nem írta félre...nem csak a pár száz forintos betták léteznek amiket a boltokban lehet általában kapni.

Vannak még ennél drágábbak is.....

2015. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Salx Narval ***** válasza:
Kedves utolsó válaszadó, neked abban igazad van, hogy léteznek ritka és drága betták is, de nem hinném, hogy azokat a vaterán értékesítik, inkább kiállításokon, vagy személyes megrendelés alapján a tenyésztőktől. A képen látható hal, se nem ritka, se nem különleges.
2015. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Dioxyde ***** válasza:

Az,hogy ő megvette és most el akarja adni vmilyen módon ami pl jófogás vagy vatera az egy dolog,attól még nem ér kevesebbet a hala :)facen van egy akvarista csoport ha belépsz és felrakod ezt a kérdést,hogy ez a hal mennyit ér nem sokan mondanák,hogy hát biztos 1800 ft :D

[link]


Ez pl egy tők fehér betta és ennyit ér:)


És nagyon sokan vesznek drága bettákat itthon is :)

2015. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Salx Narval ***** válasza:
OK. Ezen nem fogunk összeveszni, kerül amibe kerül.:D
2015. júl. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Dioxyde ***** válasza:
Utána jártam azért is és a hivatalos szakértői vélemény 7-8 ezer ft egy ilyenért :)
2015. júl. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Salx Narval ***** válasza:
Hát akkor nagy balfék az én díszhalkereskedőm, nála 5-800Ft. Gyertek Kaposvárra Bettát venni.:D
2015. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!