Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebben mi kerül 18 ezer forintba?

Ebben mi kerül 18 ezer forintba?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsiságból ránéztem mennyien hirdetnek bettát pl. De ez a 18 ezer forint kicsit meglepett. Akvarisztika üzletekben is lehet ennél szebbet 2-3 ezerért kapni. Azért ez nem egy ritka szín.


És akkor a leírásban: kedvező áron.


Ennek bedől valaki?



2015. júl. 21. 23:26
1 2
 11/15 Dioxyde ***** válasza:
:DDD hát ha ilyeneket adnak ennyiért akkor két marékkal belőle:D
2015. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Platypus ***** válasza:

Még ha ez a hal érne is 18ezret, ennyi pénzt épeszű ember nem ad ki egy nejlonzacskóban és befőttesüvegben, életlenre fotózott halért. Én azt feltételezném, hogy nincs is normális akváriuma, és amíg meg nem veszik, ott rohad a befőttesüvegben.

Egyébként tényleg különleges minőségűnek tűnik ennyi alapján, nem a sarki boltos kategória. De egy ilyen árnál a tökéletes részleteket fizeti meg az ember, amiből épp semmi sem látszik a kritikán aluli képeken. Egy show minőségű hal simán kerül még többe is, függetlenül attól, hogy most gyakori-e a színváltozat vagy sem.

2015. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

na, nem állítottam, hogy nincs drága betta.


DE!

Ha valaki ritka/szép show bettát akar eladni, azt nem jofogason teszi és nem ilyen életlen képeken. Hanem rendesen beállítja, rendesen lefényképezi, hogy az úszóját is lehessen látni rendesen.


Azt nem tudom milyen szakértő az aki 3-4 életlen képből megtudja mondani a halványabb kontúrokat ami miatt értékes lehet. Még csak a "koronáját" sem lehet látni rendesen. (nem sértésnek szánom)


Díszhal kereskedésben amúgy láttam ehhez hasonló koronást 4 ezerért. Egy boltos szeret mindig haszonnal dolgozni, nem értem neki miért nem érte meg 20 ezerért árulni.

2015. júl. 23. 12:57
 14/15 Dioxyde ***** válasza:
Én olyat kérdeztem aki már ezer éve halakat hoz be az egész világból szóval megfordult már nála minden :) ő ezt mondta én hiszek neki szerintem ennél szarabb képeknél is pontos választ adott volna:)
2015. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Salx Narval ***** válasza:
Ettől szebbek is vannak, bár nekem ez is teszik, csak szerintem nem 6-7 ezres kategória, pláne nem 18000. Ami a legszebb volt nála 800Ft-ért az egy vörös hal volt fehér sudarú koronás úszókkal. Fehéret is láttam az is gyönyörű. Mondjuk nekem nem nehéz szépet mutatni, mert majdnem mindegyik tetszik.:D
2015. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!