Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meddig él a törpeharcsa?

Meddig él a törpeharcsa?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 19:29
 1/6 anonim válasza:
2évig
2015. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
míg meg nem hal:o
2015. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Melyikre gondolsz?
2015. júl. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondod? :D A sima törpeharcsára, amely a vizeinkben gyakori és a horgászok körében nem közkedvelt. Igazából rengeteg oldalt, könyvet olvastam, de sehol nem találtam egyetlen körülbelüli értéket sem az élethosszára nézve. Egyszerűen csak érdekel, én szívesen horgászom, szeretem, az akváriumunkban is van egy.
2015. júl. 25. 18:50
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Biztosat én sem tudok mondani, de mivel 3-éves korban ivarérett, így minimum 10-15 évig biztosan eléldegél, talán még tovább is. Ha abból indulunk ki, hogy csak 3 évesen válik felnőtté a mi hidegebb vizeinkben és méretileg is apróbbak, akkor a nagyobb példányoknak elég sok időre van szükségük mondjuk az 1kg-30cm rekordszámba menő méret eléréséhez a természetes vizekben. A fekete törpeharcsa is bekever, de azt mondják közel azonosak a jellemzőik.
2015. júl. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. :) Köszönöm a segítséget :)
2015. júl. 26. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!