Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Épp takarítom az akváriumom...

Épp takarítom az akváriumom és kiszedtem a növényeket, a valisnéria nem fog elpusztulni ha 3-4 napig nincs leültetve?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ha vízbe rakod!
2015. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
abba van
2015. júl. 31. 23:11
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Mi történt, hogy ennyire szét kellett szedned az akváriumot? Kell pár hét mire újra növekedésnek indul majd de elpusztulni valószínűleg nem fog. Lehetőleg az akváriumból leszívott vízbe tedd és a szűrőt is akváriumvízbe kell tenni ilyenkor, hogy könnyebb legyen az indulás. Kivéve persze, ha valami miatt használhatatlan a víz.
2015. aug. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos el kezdett ereszteni az akvárium :( meg már alul az aprókavicsra is ráfért volna a mosás mert nagyon koszos volt, hát így most meglesz.
2015. aug. 1. 14:34
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Ez nem kellemes dolog, sikerült valamennyi vizet megmentened? Arra gondoltam, hogy akár egy helyre is tehetnéd a halakat, növényeket és a szűrőt, mármint ha van ekkora edényed. A halakat lehetőleg ne etesd ebben a 3-4 napban és legalább 2 naponta csinálj 10%-os vízcserét. Ha maradt vized és akváriumvízben járattad ill tartottad a szűrőt akkor ha elkészültél azonnal visszatelepítheted őket, ez esetben is érdemes 2-3 naponta 10% vizet cserélni 1-2 hétig, utána már elég az 1-2 heti 20-30% os vízcsere. Természetesen ezeket csak iránymutató célzattal írtam. Ha nincsenek halak akkor várd meg amíg a növények újra erőre kapnak és növésnek indulnak, utána vásárolj csak.
2015. aug. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!