Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A nanohalakat mivel kell etetni?

A nanohalakat mivel kell etetni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nanorészecskékkel.:)
2015. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nanotáppal
2015. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cyclops, artemia, vizibolha, kifejlett halak ehetnek élő tubifexet is. Ha mindenevők, akkor talán a spirulina tabletta, vagy főtt zöldborsó belseje is ízlik nekik.

Lemezes halkaját is szétmorzsolhatsz a kezeddel hogy beférjen a szájukba. Sera-, Tetra-, Jbl, vagy más egyéb márkájú ivadékhal táp is jó. Ezek por állagúra őrölt, apró szemcsés kaják.


De azt is megteheted, hogy veszel a Sparban egy zacskó fagyasztott kagylót, abban nincs színezőanyag, semmi olyan ami árthat. A felét ledarálod és bele öntöd 2 jégkockatartóba, lefagyasztod, másnap kiszeded a kockákat, átrakod egy zacskóba, akkor kis helyen elfér a mélyhűtőben és lehet mindig egy kockát felolvasztani pohárban. Ha összeállnak a kockák földhöz vágod a zacskót, akkor szétjön :D. Egy kockát felolvasztva tárolhatsz a sima hűtőben is kispohárban 3-4 napig amíg be nem eteted. Ez a kagylóturmix zselés lesz megfagyasztva, kicsit mint a puding, ezért egy kanállal szét kell nyomni mikor kifagyasztod, de a halak szeretik és végülis olcsó, mert fél zacskó kagylóból rengeteg halkaját tudsz csinálni, csak azt nem tudom a kagyló másik felével mit kezdesz. Meg lehet enni végülis, emberkaja, csak én nem tudom hogy kell elkészíteni.

2015. aug. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!