Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy fanfilter plus...

Vettem egy fanfilter plus szűrőszivattyút és van a tetelyén egy tömlő kiírják hogy hova kell csatlakoztatni de vettem egy ilyen kagyló díszt amibe pont úgy illeszkedik a tömlő . Be lehet dugni a kagylóba is?

Figyelt kérdés

(a kagyló tolja fel a vizet).

Lehet hülye kérdés de még kezdő vagyok bocsi.



2015. aug. 5. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A szűrő tetején lévő vékony kis átlátszó csövet ki kell lógatni az akváriumból és akkor buborékot fúj a szűrő, ha úgy tetszik. Annak a csőnek a végét, hogyha berakod a víz alá, akkor nem fog buborékozni.


A kagyló az máshoz való. Lehet kapni légpumpát és arra tudod rácsatlakoztatni.

[link]

Például ez egy levegő pumpa, látod a csövön nyomja a levegőt, a cső végét kell csak az akváriumba helyezni és itt pl van a végén az a kék golyó, az egy porlasztó, hogy apróbb buborékok jöjjenek belőle. Na de ha nem használod azt a porlasztót, akkor a kagylóra rádugod a cső végét és akkor a kagyló belsejében mindig fel fog gyűlni a levegő, aztán ha elég sok gyűlt, akkor ki fog nyílni a kagyló. Így nyitogatja a levegő a kagylót.

2015. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval kell hozzá venni egy légpumpát, meg egy hosszú csövet és akkor így nyitogatja

https://www.youtube.com/watch?v=-5rpZzzN02g

2015. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!