Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Felismeri valaki azt a növényt...

Felismeri valaki azt a növényt ( valami hínár) ami a jávai mohába kapaszkodik? Egy növénnyel jött fél éve, de nem foglalkoztam vele eddig.

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 6. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rhizoclonium - haj alga van az egész mohán

mint pl ez: [link]

Vagy nem azt kérdezted?

2015. aug. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mögötte anubias nana van,

előtte meg egy gömbmoha.

Vagy nem azt kérded? :D

Nem látok itt semmilyen hínárt

2015. aug. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
Szerintem a kérdező a fonálalgára gondolt. Én még jávai mohát sem látok a képen, de az egyetlen hely, ahol eltűnhetett, az a fonálalga alatt van.
2015. aug. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valóban alga, köszi :), van valami teendőm vele? Eddig nem volt ilyen hosszú. Azt olvastam az ancik szeretik, és a csigák is rajt vannak. Vagy tekerem hurkapálcara és térdem le?
2015. aug. 7. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A halaknak nem árt. Red cherry garnéláknak is jó kaja lenne. Hát ha úgy gondolod már túl sok van belőle, letépheted. Lehet hogyha sűrűbb vízcsere lenne és kevesebb fény, akkor visszahúzódna az alga, de igazából senkit nem zavar.
2015. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!