Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes akvárium elég,...

Paca001 kérdése:

54 literes akvárium elég, hogy biotóp akváriumot lehessen csinálni?

Figyelt kérdés
Esetleg kicsi, vagy nem érdemes megpróbálkozni?

2015. aug. 7. 08:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor így lesz, hogy egy pár törpe+4talajlako+6nano.

Igy jó lenne?

Tudnál esetleg vmi nano és talajlakókat, az ilyen közönségesen kivul, hogy neonhal, meg ilyenek?

2015. aug. 7. 11:57
 12/16 anonim ***** válasza:

Úgy már jónak tűnik. 5ös válaszba elküldtem 2 nanot.

Itt van még többfajta:

[link]

2015. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy a nanohalak megvann a kis garnélákkal, de a 2 törpegurámi+ talajlakók is?
2015. aug. 7. 12:19
 14/16 anonim ***** válasza:

Valószínű megeszik a törpe garnélákat.

ÉN mindig magukba tartottam őket.

A sepregető és amano garnélát szerintem nem bántanák

2015. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Salx Narval ***** válasza:
Kedves kérdező számomra szimpatikus, hogy előbb kérdezel és utána cselekszel, nem pedig fordítva. Egy dologra azért felhívnám a figyelmedet, elhiszem, hogy tetszenek ezek az akváriumok de mint látod a kisebbik is 100-literes, a nagyobb 150. Arra már nem is térek ki, hogy a megalkotójuk sem felnőtt halakkal számolt és jócskán alászámolta egy rajban élő pl fekete tetra helyigényét, annak közel 30db halnak 300liter is kevés lenne. Ne így válassz magadnak akváriumot. Nagyon szép lehet egy 54-literes akvárium is, megfelelő méretű nano halakkal, ezekre keress rá.
2015. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már minden megvan, csak a halak vannak hátra, szóval igy fogok választani, köszönm
2015. aug. 8. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!