Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik az a ragasztó ami...

Melyik az a ragasztó ami alkalmas akváriumi kövek, fák ragasztásához, a halakat nem veszélyeztetve? Vízben Káros anyag kioldódás mentes.

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Akvárium ragasztásához alkalmazott szilikon ragasztók.
2015. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pl az FBS szilikon
2015. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha példa mohát akarsz ragasztani egy fára, arra a pillanatragasztó is jó, én rendszeresen használom, sokan használják akvarisztikában.
2015. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ecetsavas kötésű szilikonok. Az fbs nél olcsóbbakat is találsz a barkácsáruházban.
2015. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából fát akarok fához ragasztani, szóval mindenféleképpen olyan kell amiből semmi nem oldódik ki konkrétan. Az FBS-en gondolkozok, megfogná jól szerintetek?
2015. aug. 27. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen célra mindenkinél eloxált facsavar van, az egyik fa amint a másikhoz akarsz rögzíteni elő van fúrva, ragasztót erre a célra nem találsz, de felesleges is, 3-20ft darabja a facsavarnak, pz2 befogású, 3.5X amilyen vastag a fa plusz ráhagyás csavart vegyél, vagy 120-150-es is, bár az már 4 vastag.
2015. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem egy nagy téma, a "fő ághoz" akarok egy hüvelykujj vastagságú ágat rakni, mert pont oda illik és én ragasztást gondoltam a legegyszerűbb megoldásnak, de akkor csavarozás lesz.
2015. aug. 27. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg a kábelkötegelő is megfelel, több barkácsbolt ad darabra is, nem kell megvenni a 100db kiszerelést.
2015. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!