Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudom szaporítani a...

Hogyan tudom szaporítani a black mollit?

Figyelt kérdés
Nekem három van, egy hím és két nőstény, de sehogy nem tetszenek egymásnak, már egy hónapja együtt vannak, de csak marják egymást. Azt hallotam egy hímre két nősténynek kell jutni, ez megvan akkor mi?
2007. nov. 6. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

vegyél még hozzá párat szerintem ezek is csoportos halak,aztán majd kiválasztják kinek ki tettszik.

nekünk mindig több volt és sosem volt vele gond,jöttek maguktól a kicsit,igaz nem olyan gyakran mint a szifó vagy a guppi,de ez is elég volt

2007. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Ha kell black molly,akkor tudok Neked adni. Nekem csak egy hím és egy nőstény van, de 3 hét után tegnapelőtt született 3 kicsi.

2007. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy fiú meg egy lány az szaborodik magátol csak vigyázz arra hogy legyen helyed az utodoknak hogyha megszületnek akkor ne egyék meg a nagyok meg ha nagyok leszenk ők is elférjenek ha nem tudok őket szétszedni hogy ne egyyék meg őket akkor jo dús növényzet legyen
2008. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kzs ***** válasza:
100%

Nem könnyű, hiszen a terhességi folt nem látszik rajtuk. Jól bevált megoldás, hogy veszel egy ellető-ketrecet (ez tulajdonképpen olyan, mint egy kisméretű akvárium, azzal a különbséggel, hogy háló az alja), és átrakod azt a black-molli lányt, amelyiknek nagy a hasa.

Az ellető-ketrec nagyon jó, mert az újszülött halivadék alul kiesik, az anya meg nem tud utána menni. Vagyis biztonságban lesz.

2008. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!