Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pár Maláj tornyoscsigát a...

Pár Maláj tornyoscsigát a közeli patakba szórtam mert már rengeteg van mind nem akarom kiírtani de csökkentem a létszámot. Szerintetek átvészelik a telet?

Figyelt kérdés
élhető közeg számukra, tudnak szaporodni ? iszapba áttudják a telet vészelni?
2015. aug. 28. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Annyi as esélye mint egy oroszlánnak a tundrán, semmi.

Melegebb vizet szeretik.

[link]

2015. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18-30 fok kozotti vizet szereti. A telet biztosan nem elik tul.
2015. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Azelőtt kellett volna érdeklődni mielőtt bedobod őket. Sőt lehet valaki örült volna nekik. A csigák mindenképp.
2015. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jóvan más meg írta őket csigaevő halakkal meg csigákkal vagy szerekkel. Biztos nem örül neki senki. De legközelebb akkor a teknősőmnek adom őket
2015. aug. 28. 14:21
 5/7 A kérdező kommentje:
amugy takarításnál szerintem egy csomo ment le a wc n is mivel mulmozoval szivom le az aksit és vesz fel piciket biztos
2015. aug. 28. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha takarmánynak használod fel őket, akkor legalább van értelme a haláluknak. Így totál állatkínzás az egész...
2015. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez azért baj, mert pont így tud elszaporodni egy invazív faj. Ez a faj nem fog áttelelni. Nagy kárt tudnak az invazív fajok okozni.

pl. USA-busa/kígyófejű hal

2015. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!