Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol kapható édesvízi rája...

Hol kapható édesvízi rája Baranya megye közelében?

Figyelt kérdés
És mennyiért?

2015. szept. 2. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább azt kérdezd,hogy az országban hol,elég ritka.
2015. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Tudnivalók


Van néhány olyan dolog, amit feltétlenül tudnia kell mindenkinek, aki édesvízi rájákat szeretne az otthonában tartani. Először is azt, hogy ezekben az élőlényekben évtizedeken át gyönyörködhetünk, hiszen a ráják akár 30 éves kort is megérhetik, még akváriumi körülmények között is.


Éppen ezért kérdezze meg magától: Érzek elég felelősséget, hogy elkötelezzem magam e különleges élőlények tartására?

Ha a válasza IGEN, akkor kérem, olvassa tovább az alábbi információkat.


Biztosíthatom, hogy a rájatartás élményei bőven ellensúlyozzák a tartásukkal kapcsolatos munkánkat, befektetésünket!

Először is szükség lesz egy akváriumra, amely nagysága minimum 500-1000 liter, de végül is felső határa nincs az ideális rájás akváriumnak. A ráják stabil, jól szűrt, tiszta vizet igényelnek. Talán ez az egyetlen és legfontosabb dolog, amelyre igényesek."

2015. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Izééé, bocsánat, véletlenül elküldtem csak úgy az idézetet.

Szóval azt akartam mondani, hogy ha bemásolod ezt az idézetet keresőbe, akkor megtalálod azt az oldalt, ahol a Kapcsolatra kattintva felveheted a kapcsolatot velük.

Címet nem írnak, csak emailt lehet nekik írni.

2015. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Biztosíthatlak róla,hogy van 6db szűrőm,3 db melegítő csövem,és egy 2000 l-es akváriumom. Ennyi elég?
2015. szept. 2. 18:28
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó
2015. szept. 2. 18:28
 6/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam nekik írni,de nem tudom megfejteni ezt a kódot,amit be kellene ütni :'D
2015. szept. 2. 18:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyankor kérj új kódot
2015. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Biztosíthatlak róla,hogy van 6db szűrőm,3 db melegítő csövem,és egy 2000 l-es akváriumom. Ennyi elég?"


Mondjuk azért, mert bemásolok egy idézetet, nem kéne rögtön támadni. Már csak azért sem, mert lássuk be:

1.- Magyarországon nem túl gyakori, hogy valaki ráját akarna tartani

2.- szerintem én voltam az egyetlen, aki legalább megpróbált segíteni Neked. (engesztelésül nyomhatnál egy zöld kezet, hogy hasznos a válaszom :D )

2015. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Vatera.
2015. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vatera :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!