Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szegény platti kiugrott,...

Szegény platti kiugrott, megmarad?

Figyelt kérdés

Akváriumot tisztítottam, és ahogy halásztam ki, a kis bálna kiugrott az akváriumból. Alig tudtam felvenni a földről. Most a hátsó uszonyát nehezen mozgatja, csak az elsőkkel "úszik" valahogy. Néhány percig az egyik oldala húzta le, most már úgy, ahogy egyenes,de többnyire még mindig az akvárium alján van.

Szerintetek megmarad?


2010. márc. 13. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem nem.
2010. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt a harcsámmal.

Kiugrott, aztán féloldalasan úszott.

Másnapra meghalt :(

2010. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan is volt, hogy a félig töltött 40literes akváriumot vittem a lakás egyik feléből a másikba, és mikor fordultam vele a kanapé mellett hogy rárakjam az asztalra, megbillent a kezemben, és az egész akváriumot beöntöttem a kanapéba.

Az összes (5db) hal kirepült, aztán hálóval úgy kellett őket összeszedni az ágyról, viszont talán annyi szerencséjük volt, hogy puhára estek, és 1 percen belül vissza tudtuk rakni őket a barátommal gyorsan a vízbe, aztán így mindegyik túlélte és még mindig megvannak.

De ezek mikor visszaraktuk őket utána már hamar normálisan tudtak úszni, szóval nem úsztak oldalt, vagy nem maradtak az akvárium alján.


Ha a tiéd viszont keményre esett, akkor az rosszabb,

de másnapra úgyis kiderül hogy megmarad e.

2010. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Szerencse dolga.Semmit nem tehetsz érte, azon kívül, hogy vársz.Talán túléli.
2010. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
eddig semmi baja, úszkál, elvan. remélem ez gy is marad (: köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 14. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!