Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem szép az axolotlom...

Miért nem szép az axolotlom kopoltyúja?

Figyelt kérdés
axi tartók kérlek segítsetek, van 2 axolotlom és régen szé nagy és élénk színű volt a kopoltyúja, most meg alig látszik és halvány... már kitakarítottam őket pár napja de nem javult :( mi lehet a baj?
2015. szept. 16. 15:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ez az akvárium még jó! mondom hogy még kicsik az axik! nem értem miért kell egyből kioktatni mindenben! tudom hogy kell tartani de még kicsik ezért nem látom értelmét annak 2 kicsi axinak egy hatalmas akváriumot venni amiben csak elvesznek! amúgy azt is tudom hogy nem lehet csa úgy teljes vízcserét, épp ezért vízkezelőt is használok! nem értem miért kell egyből így kioktatni
2015. szept. 16. 17:56
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem kioktatás, csak leírtam miben lenne érdemes változtatni az állatok érdekében. Az akvárium kis állatoknak is kicsi, a felhalmozódó méreganyagok miatt pedig nem tudnak megnőni, gnómok maradnak. Gondolom ezt nem szeretnéd.


A teljes vízcserével a klóron kívül még az is gond, hogy a vízértékek teljesen megváltoznak hirtelen, ezt pedig semmilyen vízelőkészítővel nem lehet kiküszöbölni.

2015. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha minden feltétel klappolna, akkor nem lenne semmi bajuk.

Gondolom a linket amit küldtem nem olvastad el, akkor nem írnád, h jók a körülmények amiben tartod őket...

2015. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem ezekben az emberekben, hogy ide írják, hogy problémájuk van, de ha nekik nem tetsző, ámde nagyrészt segítőkész válaszokat kapnak, akkor elkezdik mantrázni, hogy bizony minden rendben náluk.


Kérdező: ha sokáig mondogatod, hogy jelenleg minden jó, akkor meg fog gyógyulni az állatod!

2015. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!