Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen kis méretü növényeket...

Milyen kis méretü növényeket ismertek?

Figyelt kérdés
sziasztok mondanátok nekem kis méretü növényeket amelyek nem túl igényesek

2015. szept. 28. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a fű az nem igényes és meg sem nől olyan nagyra. Vagy van még a tyúkhúr!
2015. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Titok111 válasza:
0%
Szoba kaktusz :)
2015. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Anubias nana, gömbmoha.
2015. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Lábgomba. :D:D

Vagy művirág.:d


Ha egy növényt hetente 2-3X meg kell locsolni, az már igényes? Vegyél akkor kaktuszt.

2015. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jézusom, emberek, AKVARISZTIKA kategória!!!!!


Gömbalga, anubias barteri var. nana. Hm, mi a kicsi? Talán egy-két crypto még elmegy.

2015. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, az előző válaszban a Hm nem egyenlő HM :D
2015. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akik az akvarisztika témából írtak azoknak köszönöm szépen :)
2015. szept. 28. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:

HM, lassan nől de sokáig elfér kicsi akvában is a crypto parva, vannak jól metszhető növények is amik nagyra nönek, de metszhetőek jól, pl Rotala wallichii, vagy a Rotala rotundifolia, meg persze a mohák.

A tertáshoz elég közepes fény, és egy jobb kiegészítő táp, mondjuk aqua garden, vagy tf planter, meg lehet próbálni profitoval is, de messze nem lesznek olyanok a növények, valamelyik meg meg sem marad profitoval, vagy csak vegetál sokáig.


Pl mohákat profitoval soha nem tudtam rendesen tartani, aqua gardennel meg majdnem abból jön ki a legtöbb, egy fb csoportban már soknak adtam, és helyben is adtam már több litert 1 év alatt.


Most ültettem rendeztem át, a felsoroltak benne vannak ebbe az akvába, nincs co2, carbo, csak napi 1.5ml aqua garden, mindegyik burjánzik, csak épp tegnap kopasztottam meg az akvát, 1 hét múlva már jobban fog kinézni:


[link]

[link]

2015. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon szép :) énis ilyenre vágyok
2015. szept. 29. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:
de háttéri növényt is tehetsz előtérbe ha vissza vágod mindig
2015. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!