Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Összeillő halak? Többi lent

Összeillő halak? Többi lent

Figyelt kérdés
Ötöves diszmárna , vörös karcsu diszmárna villásfarku kalászhal.
2015. okt. 4. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Díszhal.info... kikeresed a halakat, ott le vannak írva az igényeik, ha megegyeznek és nem nincs olyan tulajdonságuk ami üti egymást akkor mehetnek... Ha már a halaknál gondok vannak a választással, igényekkel akkor később mi lesz? Mielőtt halazni kezdesz olvass utána az akvarisztikának. 1001 oldal van kezdőknek.
2015. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A diszhal infó egyes adatai mára már tulhaladottak. Ezért itt tettem fel a kérdést hátha van valaki aki megosztja velem személyes tapasztalatát.
2015. okt. 4. 21:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én 59 %-al nem oktatgatnék inkább olvasnék.
2015. okt. 4. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha, tudod pont ezért vagyok 59%-kos, mert az ilyen lusta, felfogásra képtelen kérdezők a nekik nem tetsző válaszra egyből piros kezet adnak, bár ez engem annyira nem izgat... Mivel tudom, hogy itt az, hogy ki hány százalékos kb. semmit se jelent. Megint csak azt mondom mint előbb, nézz utána.
2015. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!