Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Összeillő párt alkot egy bika...

Diablo22 kérdése:

Összeillő párt alkot egy bika jegyű lány és halak jegyű pasi?

Figyelt kérdés

Általános véleményt kérnék elsősorban olyanoktól, akik értenek valamennyire az asztrológiához!


L/24



#párkhorszkóp
2013. máj. 5. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Legtöbbször a napjegy befolyásolja a legkevésbé, hogy mennyire illetek össze. De alapvetően a föld-víz és levegő-tűz párosítás a legjobb. A bika föld, a halak víz jegy, eszerint igen. Ha a srác abszolút bika típus (kényelmes, családcentrikus, romantikus stb.) te pedig tipikus halak vagy (érzékeny, érzelmes gondoskodó) akkor egyértelműen összeilletek. Persze ennél összetettebb a dolog, számít a holdjegy, az ascendens, a bolygók fényszögei stb., pontos születési idő nélkül nem lehet megjósolni egy kapcsolat jövőjét.
2013. máj. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én bika vagyok kos ascendenssel, a pali meg halak és ascendese nyilas...
2013. máj. 5. 01:45
 3/4 anonim válasza:
:O Teljesen ugyanazok vagyunk a párommal. Akivel 8 éve vagyok együtt... :)
2013. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Általánosságban igen. amúgy én is bika vagyok ;) !
2013. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!