Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Álgázó gébekkel van valakinek...

Álgázó gébekkel van valakinek tapasztalata? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire nehéz hal van-e valamilyen speciális igénye, meg aztán mennyire ugrálós nyitott akváriumból kitud ugrani? Ha nincs algám akkor mit kell neki enni adni? a törpe szívóharcsákkal és a garnélákkal mennyire van békében? Ja és, hogy ezt a fajtáját: stiphodon percnopterygionus belehet Magyarországon szerezni? ez a legkisebb géb ha jól tudom 3 centi körüli és talán a legszebb az összes faj közül

2015. okt. 9. 14:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és csapatban kell tartani? vagy elég belőle egy pár? a nőstényhez hogyan viszonyul?
2015. okt. 9. 14:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek spec. igényei. Nekem otok garnélák ramik v. karcsu diszmárnákkal van 3. A fiu mellé jó van két lány, mert szereti kergetni őket. Nekem nyitott akváriumban vannak. Ha mégis kiugrik ott valami gond van a vizzel. Általában stip. sp néven árulják.A te általad kérdezett faj nem tudom, hogy nálunk beszerezhető e. Kaja szempomtjából: hát eszi az algát, de szivesebben a hal kaját.
2015. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platypus ***** válasza:
Nálunk egyetlen faj kapható, bár a pontos besorolása nem ismert. S. ornatus és S.atropurpureus néven látni nagyon hasonlókat, de teljesen egyik faj sem stimmel. Az enyém egyáltalán nem ugrálós, garnélákkal és középen úszó halakkal jól elvan. A fajtársaival viszont nagyon balhés volt, így egyedüli hím maradt, és még a kifejlett hím anciba is képes belekötni(bár ártani nem tud). Mindenféle zöldséget és algaevő tápot megeszik, meg bármi mást is, ami a talajra kerül.
2015. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!