Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hülyeség ezért halat venni?

Stew001 kérdése:

Hülyeség ezért halat venni?

Figyelt kérdés
Tegnap ahogy voltam a Tescoba és nézegettem a halakat eldöntöttem, hogy legközelebb, ha megyek veszek két-három darabot. De nem megenni, hanem azért, hogy beledobjam őket a közeli tóba. - Erre mindenki az mondja, hogy hülye vagyok. Inkább adjam nekik azt a 3 ezer forintot, mert ennek semmi értelme nincs.

2015. okt. 23. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha halat akarsz telepíteni abba a tóba mert még nincs benne, az nem hülyeség. Gyerekkoromban az öcsémmel mi is telepítettünk halat egy tóba, azóta tele van hallal. Mi egy folyó holtágában fogtuk ami kiszáradás előtt állt és átvittük a tóba.
2015. okt. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öcsémék is ezt csinálták és azóta is sokan járnak ahhoz a kis tóhoz pecázni. Azelőtt halott volt az egész. Szerintem jó ötlet.
2015. okt. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Várd meg a karácsonyi akciós árakat. Ha szerencséd van az utcai halárusok karácsony délután az apraját ingyen is odaadják, úgy mint a karácsonyfákat az árusok, vagy mint a megmaradt szaloncukrot féláron a boltok.:D Aztán csak őshonos halakat, mert rend a lelke mindennek.:D Jó telepítést.
2015. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hülyeség. :D De csak őshonos halakat engedj el. Ki nem állhatom azokat akik a guppijaikat bele dobálják a magyar vizekbe...
2015. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem se hülyeség.De vigyázat,csak őshonos fajokat telepíts bele,mert nem mindegy,hogy most pl. guppit vagy pontyot akarsz telepíteni bele.
2015. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a tescóban most már fejbevágják a halat és csak úgy adják el, hogy ne fickándozzon a zacskóban. Élve nem adják oda. Max kisebb hentes boltosok.
2015. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én ma voltam a Tesco-ban, 1300 Ft volt az élőhal darabja, egy barátnőm vett a szüleinek vasárnapra. Nem vágták fejbe, de szerintem ha mondod a pultosnak, hogy ne akkor nem fogja.
2015. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!