Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hülyeség ha ezért akarok...

Hülyeség ha ezért akarok sulit váltani?

Figyelt kérdés

Tehát most vagyok 10.-es és eléggé klikkes az osztályunk. Lehet lebunkózni de a tényeket mondom amit mindenki érez és nyilvánvaló. Van három réteg, a menő bulizósok akik minden osztályból pár fő akik felsőbbekkel és fiatalabbakkal és a többi osztályból is jóba vannak tök jó társaság cigi bulik sok társasági élet. Van a legalsó akik kis néhány fős csoportokban vannak, a suliban is csöndesek, szürkébbek, átlagosak. És van a középréteg ami elég sokszínű van aki nem annyira átlagos és él társasági életet de mondjuk bulizni már fél van aki sokat jár össze emberekkel de sulin kívül ezértnem olyan ismert stb. Nos én tény ami tény sokat járok bulizni, nincs ezer fős társaságom de mindig van kivel hova menni. Sok pia, cigizek, régebben pasiztam is de ezzel már felhagytam mert komoly kapcsolatot akarok de ez most más téma. A lényeg az hogy a "menők" elég zártan klikkesek, lenéznek másokat. Biztos mindenki jönne azzal hogy nyiss feléjük biztos befogadnak de ez egy gimiben nem úgy megy, ha másfél évig nem nagyon lettél jóba valakivel akkor nem mehetsz hirtelen oda hogy ne most fogadjatok be, aki így viselkedik azt direkt szívatják. Ezért nem is nagyon kommunikálok velük, nem akarok alázatosnak tűnni, vagy szolgainak. Külsőre nem vagyok 10/10 de átlagon felülinek mondanak, van önbizalmam de velük (a "menőkkel" ) flegma vagyok mert nem akarom hogy azt higgyék most kuncsorgok hogy befogadjanak, mert az ilyen látszik az emberen és nem akarok szánalmat kelteni (ez így van). Így elvagyok a "középszerű" társasággal, de mindenhova csak húzni kell őket, zargatni hogy menjünk már valahova, ha bulizunk akkor minden olyan új nekik és nagyon züllöttnek tartanak pedig csak nem vagyunk egy "buli-szinten". Kicsit kilógok onnan, persze napról napra a szürke hétköznapokat nem rossz eltölteni velük de unatkozom mellettük valahogy nem izgat amit mondanak... Ha egy új társaságba kerülök (most a hetekben volt egy új ott tök jól kijövök az ottaniakkal velük is lehet "élni") akkor ott befogadnak és jól érzem magam. Csak még tavaly év elején annyira be voltam sz*rva hogy mennyi új ember hogy inkább nem küzdöttem hogy egy rendes társaságba benne legyek hanem elfogadtam azt ahol most vagyok. De akkoriban önbizalomhiányos voltam és mostmár annyira megváltoztam hogy úgy érzem nem érdemlem meg hogy középszerűnek lássanak mert nem vagyok rosszabb azoktól akik "fentebb" állnak. Úgy gondolom hogy mivel utálok suliba járni emiatt könnyebb lenne ha ugyan egy összeszokott társaságba csöppennék bele de ott már ki tudom választani azt a társaságot ahova tartozni szeretnék.

16L

Lehetőleg az ilyen "a suli a tanulásra van" válaszokat mellőzzétek mert minden gimis tudja hogy nem csak arról szól. És amúgy erős suliba járok és ugyanolyan szintűbe is mennék át szóval azt sem kell mondani hogy biztos nem tanulok semmit mert az nem fontos csak a bulizás.


2014. jan. 3. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem... Ha ezek az emberek rossz hatással vannak rád, akkor minden féle keppen válts sulit. Ha azért meg van a magad kis klikkes csapatod, azaz ha megtalálod a helyed az osztályba, akkor nincs értelme váltani. Bár ez a te tűrő képességedtől függ...
2014. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy eléggé unom már. kezdek nagyon kilógni és eléggé megjátszom magam hogy ott lehessek.. vagyis..nem megjátszom magam hanem valahogy le kell minimalizálnom magam úgy érzem. olyan mintha két életem lenne.. ami a suliban van meg ami "amúgy" és sokkal felszabadultabb vagyok amúgy és máshogy viselkedem, az az "igazi énem".
2014. jan. 3. 23:05
 3/4 A kérdező kommentje:

pl. alig mesélek az ilyen bulis dolgokról vagy ha ez van akkor ez megy:

én: igen volt ez a srác, smároltunk, (és mondjuk elmondom mik történtek)

ők: hát igen én is szoktam álmodozni erről meg erről a sztárról...

2014. jan. 3. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
(1. Vagyok) .. Pff.. Ne tedd tönkre az életed. Velem általános suliban volt hasonló a helyzet. Valahogy lenyeltem azt a fél évet már. De ha 1 évnél több van még hátra neked, akkor minden fele képpen válts! Most én is 10.es vagyok. Remek osztály! :)) ne tedd tönkre magad ilyen fiatalon ;) ha akarod irok privátban és bejelölhetlek fészen. Persze csak ha nem gond!:p üdv.:)
2014. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!