Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma vettem meg az első 72...

Ma vettem meg az első 72 literes akváriumom használtan fütövel szűrővel levegőztetővel és a fütőt be állítottam 26 C ra a hőméröt átraktam a másik oldalra és mar kb 4 órája 30 C mutat at állítottam 25 re ugyis 30 C a fűtő 50 w mi A baja?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Első körben derítsd ki, hogy jó e hőmérőd. Ha az oke akkor kezdj el játszani a fűtővel, lehet elszállt a termosztátja. Tedd bele langyos vízbe, kézmelegnél melegebbe, tedd bele, és tekerd le mondjuk 22-24fokra, ha bekapcsol akkor viszlát, nem tudsz vele mit csinalni, folyamat fűteni fog. Ha az is jo akkor marad a játék.
2015. nov. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem probléma, nekem is lejjebb vannak tekerve a kis fűtők.


Tekerd lejjebb a fűtőt vagy 3 fokkal, majd 1 óra múlva nézz rá, hogy mit mutat a hőmérő.


Ne foglalkozz azzal, hogy a fűtő mit mutat, az sosem reális. A hőmérő mutatja jól.

2015. nov. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt már pár vízmelegítőm ,de a seran kívül egyik esetében sem egyezett a beállított hőmérséklet a víz hőmérsékletével. Pár óra elteltével tekergesd fokonként lefelé a hőmérsékletet, amíg avíz el nem éri a kívánt hőfokot.
2015. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!