Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most megyek életem első...

Most megyek életem első kiállítására és az én fajtámból 1 nap 11 kutya lesz. Velem lesz egy másik is egy kategóriában. Szerintetek jó dolog ha ennyien vannak? Van esélyem nyerni?

Figyelt kérdés
junior osztályban indulok.
2014. júl. 28. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
szerinted ezt igy látatlanban, honnan tudjuk???
2014. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még soha nem voltam azért érdeklődöm mert nem tudom, hogyan zajlik egy ilyen. Szerencsére előttem lesznek szóval nagyjából fogom látni, hogy mit és hogyan kell csinálni. Amúgy 13/L
2014. júl. 28. 11:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Kiállításra úgy kell menni, hogy te is és a kutya is tudjátok, hogy mit kell csinálni. Megvan a pontos menete. Nagyon gyorsan kezdj el videókat nézegetni arról, hogyan kell felvezetni a kutyád, hogyan kell beállítani az te fajtádat, hogyan kell fogat mutatni, ha kan, akkor a golyót is nézik (vmelyik bíró megfogja). A kutyának tűrni kell, hogy a bíró hozzáérjen (bunda minősége, ha hosszúszőrű, akkor milyen az izomzata).

A juniorban indul 11, vagy összesen?

A bírók előnyben részesítik azt a kutyát, amelyik tudja, mit kell csinálni a körben, és az ismertebbet gazdit.

Az meg evidens, hogy a szebb kutya nyer :)

Szóval: ne várj csodás és ne keseredj el, ha nem nyertek.

Ehhez is kell rutin!

2014. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Írtam ám összevissza :)

* ismertebb gazdit.

* ne várj csodát

Milyen fajta?

2014. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
öszesen lesz 1 kutya. Az én kategóriámban csak 2. Néztem már videókat róla. Szuka a kutyám és 9 hónapos. A másik gazda ismertebb ő más fajtákat bírál ez az első ilyen fajta kutyája.
2014. júl. 28. 12:45
 6/10 A kérdező kommentje:
A fajta berni pásztor.
2014. júl. 28. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor max. egy kitűnő kettőt kapsz.

Ettől függetlenül sok sikert a kiállításozáshoz! Jó kis hobbi. :)

2014. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj semmi nagyba :)

Ehhez korábban el kellett volna kezdeni utána nézni

De ha akarod privátba adhatok pár tippet

2014. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az jó lenne ha írnál. Megköszönném :)
2014. júl. 28. 22:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg a tenyésztőt hogy kell felvezetni, vagy valami handlert, hidd el sokat számít hogy hogyan mutatod be a kutyát.
2014. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!