Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy bettam és furcsán...

Van egy bettam és furcsán rángatozik, olyan mintha kényszeresen megugrana, cikázna! Szerintetek beteg? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Van egy fűtő 26 fokra beállitva és volt benne egy pick up 45-ös szűrő is benne, amit kivettem belőle mert túl nagynak találtam a sodrását, akvárium 20l.

2015. nov. 5. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

"volt benne egy pick up 45-ös szűrő is benne, amit kivettem belőle mert túl nagynak találtam a sodrását"


Ez azt jelenti, hogy most nincs benne szűrő? Ez esetben ne csodálkozz, a mérgező anyagok felgyűltek a vizében, biztos, hogy ez a baja.


Nem mellesleg 20 liter eléggé szűkös még egy bettának is, de szűrővel még valamennyire elfogadható lenne.

2015. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!