Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csiáljak a szaporulattal?

Mit csiáljak a szaporulattal?

Figyelt kérdés
Két oka van a kérdésemnek: az egyik, hogy szeretném a bettáimat pároztatni, a másik, hogy ma elevenszülők csatlakoztak az akváriumba (plattik) így elkerülhetetlen lesz a szaporulat. Nyilván nem tarthatok meg ennyi babahalat, mert még a ruhásszekrényt is cserélhetném aksira, de az, hogy az utódokat csak úgy hagyjam bent a felnőtteknél tápláléknak, nagyon unszimpatikusnak hangzik. Van valamilyen útja-módja, hogy más gazdára találjanak?

2015. nov. 12. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Meghirdeted apróhirdetésben.

A bettákért biztos kaphatnál is valamennyit, a plattikat valószínűleg ingyen tudnád csak átadni. De ingyen odaadni azért kockázatos, mert lehet, hogy aki átveszi, az takarmánynak használja, és az sem túl szimpatikus:(

Én ismeretségi körben passzoltam el a 90%-át, aztán különszedtem az elevenszülőket nemek szerint.

2015. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főzz levest 😂
2015. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm a gyors választ! Esetleg még azt megkérdezhetem, mégis hol lehet őket meghirdetni?
2015. nov. 12. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Én először biztos a jofogason és a facebookon halas csoportokban próbálkoznék.
2015. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha együtt van a betta meg a platti, akkor a platti ivadékkal nem lesz gondod, mert a betták megeszik őket, de a szülőket is halálra harapdálja a betta hím. Valóban meg lehet hirdetni a szaporulatot, de én a zsibvasar.hu oldalt ajánlanám (esetleg a nextapro ill. maxapro oldalt), mert ezek valóban ingyenesek és a megújítás is egyszerű (a jofogas nem annyira). Én nyár elején kerestem volna plattit kerti tavacskába, de sehol nem találtam, tehát szerintem lenne rá kereslet.
2015. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közös medencébe nem kell félni a szaporulattól, szaporítanod meg felesleges mert nem fogod tudni őket eladni, még ajándékba adni se lesz egyszerű.
2015. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!