Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyen halakat lehet egy...

Ilyen halakat lehet egy akváriumba tenni?

Figyelt kérdés
vitorlás hal, guppy, aranyhal és egy fiú harcos.mondtam az ismerősömnek, hogy szerintem nem kéne de mindegyikből vett.

2015. nov. 14. 14:03
 1/3 Platypus ***** válasza:
Az aranyhal és a harcoshal nem egyeztethető össze hőmérsékletileg. Vagy az egyik fázik, vagy a másik fő meg. A vitorláshal agresszív, elveri a Bettát, akár meg is eszi a guppikat, de ha az aranyhal mulya, még azzal is elbánik. Ha meg valamilyen csoda folytán túlél és megnő az aranyhal, akkor reggelire nyalja be a guppikat.
2015. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gryphon ***** válasza:
Ennel rosszabbul nem is parosithatta volna a halakat. Mond neki legkozelebb nezzen utana mit mivel aztan kezdje el ujbol. Nem pedig fogom magam berongyolok es megveszem azt ami tetszik. Sajna nem ilyen egyszeru
2015. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az arnayhal hidegvizi, a guppynak es a bettanak a diszes uszoik megzavarjak egyik a mast, nagy valoszinuseggel verekedni fognak, nekem el volt a vitorlasokkal a betta de nem volt egy csipkelodos tipus, ellenben a nostenyek meg-meg csiptek a vitorlast is.
2015. dec. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!