Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel és hogyan lehet az...

Mivel és hogyan lehet az akváriumi kellékeket fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
2007. nov. 8. 13:36
 1/6 anonim válasza:
100%
Háát... Konkrét fertőtlenítőszerrel nem, mert akár milyen alaposan öblíted is el őket, szennyezik majd a vizet és kipusztlnak az állatok. Én forró vízzel szoktam és van egy külön kis fogkefém és üvegmosóm, amit csak erre a célra használok.
2007. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem biztos, hogy fertőtlenít, de az algát, vízkövet remekül leszedi az ecet!
2007. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtleníteni egyáltalán nem kell, csak megtisztítani az esetleges "akváriumi piszoktól" pl. algától, homoktól.
2007. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
1%
önts bele hipot!
2009. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen normálatlanok minek válaszolnak mint az előttem szóló...??? Minek jársz te erre az oldalra? Azért, hogy mindenkinek haszontalan és káros tanácsokat adj?
2009. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én úgy tisztítom az akváriumomat, hogy a köveket és kagylókat forró vízbe ásztatom majd egy kefével lesikálom róla a koszt. Aztán az akváriumot átöblítem vízzel, majd ecettel és szivaccsal áttörlöm (ezt mondjuk azért használom, hogy a víz ami nyomot hagy az akváriumot azt leszedjem meg a vízkövet ha van) de gyönyörűen megtisztítja az akvárium üvegét :) Aztán meg visszapakolom a cuccokat bele majd feltöltöm vízzel és a végén belerakom a békákat:D
2010. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!