Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A parakill turbo káros a...

Gyuszi1119 kérdése:

A parakill turbo káros a növenyekre és az aljzatra nézve?

Figyelt kérdés
Sajnos a halaim elkaptak a darakort es kezelnem oket a parakillal de felek h kart tesz a novenyekven es a fehez granitzulakekban (homok)es esetleg a szurőben ,segitsegeteket kernem!!!
2015. nov. 18. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Külön akváriumban kezeld őket, mert a szűrést hazavágná. Egyébként valami nincs ott rendben, maguktól nem kapják csak úgy el.
2015. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehez mert nmreg vettem egy uj halat es nm karantenoztam de akkor a novenyeknek lenne bajuk mert a szurot ki tudom addig venni es max egy porlasztoval viztositomaz oxigent!?
2015. nov. 18. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemrégiben én is rászorultam, bár nekem sem tetszett a vegyszerezés gondolata (így először sóval próbálkoztam), de sem a növényekben, sem a világos gránitzúzalékomban (fehér és világosszürke keverék) nem esett kár (az a pár hal, amelyik kihúzta addig, amíg eldöntöttem, hogy megpróbálom a parakillt, meggyógyult:))

Én "sima" parakillt, nem turbo változatot használtam.

2015. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat nekem ezt ajanlottak remelem bevalt bar sajnosz a feketeszellem kèshalamon mar nm segithetek de koszi a jo tanacsokat:);D
2015. nov. 18. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!