Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fűtés nélküli halak és rákok?

Fűtés nélküli halak és rákok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok nekem olyan fajta akváriumlakókat mondani akiknek nem kell fűtés? Jelenleg 20-21 fokos az akvariumom ami két hete üzemel.

2015. nov. 23. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Neonhalaknak kiváló.
2015. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, csak a neonnak sem mindegy mekkora. 80 litertől kezdődik. Az aranyhal hideg vizes, ő 200-tól. Kicsi, 25-40 literesben tarthatsz feketeszárnyú legyezőhalat, de neki tőzeges víz kell, a csíkos fogaspontynak szintén. Fekete törpesügér is bírja a hideget. 45 liternél kolibrihalat is tarthatsz, aranyosak. Mielőtt megveszed őket, nézz utánuk a Díszhal.info-n. Ne vegyél úgy állatot, hogy nem ismered az igényeit és ne halgass az eladóra, mert ő csak rád akar sózni mindent (ez a dolga).
2015. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő méretü az akváriumod: aranyhal, naphal, folyamirák. Az aranyhal hidegvizi hal, az utóbbi 2 is birlya hiszen hazánk folyóiba ritkán melegebb a víz 21 foknál és szerintem a naphal elég szép. :)
2015. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi kihagytam: a folyami rákokkal csak náluk nagyobb halakat tarts mert megehetik a náluk kisseb halakat! Ha folyókból, tavakból fogsz be naphalat, sügeret, törpeharcsát folyami rákot akkor próbálj ivadékokat befogni mert ők könnyebben megszokják az akváriumot igy nagy korukban sem lessz probléma.
2015. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!