Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 80 kóliteres akváriumo...

Van egy 80 kóliteres akváriumom szeretnék bele venni halakat még. Milyen halakat vegyek?

Figyelt kérdés

neon 8

molly 4

guppi 4

csiga 1

alga. harcsa 2

platti 2

béka 1

gurámi 2

vitorlás 2(már sokan mondták hogy bántai fogkja a többieket de egyáltalán nem bántja )

és párnak nem tudom a nevét de itt vsn pár tulajdonsága

mollyféle olyan mint egy zebra és kb akkora is 2

fekete szürke csipkedő 2

és egy olyan ami olyan mint a neon de pirosos 3

milyen halakat vegyek bele ?



2015. nov. 22. 14:29
 1/9 A kérdező kommentje:
80 literes
2015. nov. 22. 14:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebbe már több halat ne nagyon vegyél.
2015. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

minden van benne szürő fütő

levegőztető

2015. nov. 22. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ebbe már így is több hal van, mint amennyi kényelmesen tartható benne, arról nem is beszélve, hogy olyan halak is vannak benne, amelyeket nem ismered a faját, így ki tudja, hogy később ezek mekkorára nőnek, vagy hogy nem lesznek-e agresszívek. Alapszabály, hogy soha nem veszünk olyan halat, amelynek nem tudjuk a fajtájat, de te úgy látom nem vagy nagyon tájékozott az akvarisztikából, úgyhogy még olvass utána egy kicsit a témának.

2015. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebbe már nem kell több hal. Elég lesz ennyi bőven. Sőt, a vitorlásokat és az algázókat jobb lenne ha megpróbálnád elajándékozni/visszavinni a kereskedésbe.
2015. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Állatkereskedésben vettem csak nem tudom a nevét
2015. nov. 22. 17:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom nem vagyok profi ebben de az üzletben remélhetőleg profi eladók vannak . Kizárólag úgy vásároltam a halakat ahogy ők ajánlották és egyébként 1 éve van akváriumom és eddig max 2 halhatott meg.nem hiszem hogy rossz nekik.
2015. nov. 22. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Az eladóra ne hallgass, nem akvarisztikát, hanem kereskedelmet tanultak.
2015. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem úgy veszed észre, hogy rossz nekik, de attól még nem biztos, hogy jól érzik magukat. Az algázó minimum 100 liter a vitorlás pedig minimum 200. Ezek a halak nagyra nőnek és ha nincs meg a kis saját életterük, territóriumuk hamar erőszakossá, csipkelődővé válhatnak, ezek után következik bizony a hal hullás.
2015. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!